Zaufali mi

Pełen profesjonalizm, mnóstwo pomysłów na sesję. Super zdjęcia 😍
Przede wszystkim bardzo miło spędzony czas 🙂
Polecam! 🙂📸🔥🔥

Sylwia

Sesja ciążowa

Tomka poznaliśmy przy okazji wesela przyjaciół na którym był fotografem – zawsze uśmiechnięty, sympatyczny już w trakcie przygotowań w domu wprowadził miłą i luźną atmosferę – nie był to „Pan Fotograf” tylko po prostu Tomek – od razu wiedzieliśmy, że chcemy go na swoim ślubie.

Nie spodziewaliśmy się, że na własnym weselu będzie nas ogarniał taki stres! Ale Tomek nie zawiódł, jego energia oraz wszechobecny uśmiech rozładował praktycznie całe napięcie. Tak samo było na plenerze – miło i przyjemnie.

A zdjęcia? Przepiękne! Tomek uwiecznił wszystko co tylko było możliwe i to w taki sposób, że nie sądziliśmy, że tak się da 🙂

Polecamy z czystym sumieniem!

Justyna i Marcin

Ślub 06.09.2019

Udało nam się wylicytować sesje kobiecą/brzuszkową na cel charytatywny. Wspominam ją bardzo miło, zdjęcia wyszły tak pięknie, że spotkaliśmy się ponownie po dwóch tygodniach na sesji noworodkowej. Tomek wykazał się duża cierpliwością i zaangażowaniem dla naszego maleństwa. Przygotowany w 100%, widać że fotografia to jego pasja. Polecamy serdecznie!

Marta i Przemek

Sesja ciążowa/noworodkowa

Z Tomkiem spotkałam się podczas własnego ślubu. Od samego początku wykazywał łatwość nawiązywania kontaktu oraz chęć i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Bardzo ważne jest to, że podczas pracy jest niemalże niezauważalny co daje bardzo duży komfort oraz swobodę. Kolejny raz spotkaliśmy się podczas roczku Chrześniaczki oraz ślubu siostry. Jak zwykle nie zawiódł. Głowa pełna pomysłów, co dało niesamowity efekt. Polecam za bardzo profesjonalne podejście, elastyczność jak i krótki czas oczekiwania na zdjęcia!
Hania

Polecamy! Tomek był fotografem na naszym ślubie i weselu 18 lipca. Jesteśmy zachwyceni wszystkimi zdjęciami – najlepsza pamiątka z tak ważnego dnia 🙂 Było nie tylko profesjonalnie ale i bardzo sympatycznie i bezstresowo 😀 Dziękujemy!
Marta i Piotr

Ślub 18.07.2020

Pasja razem z profesjonalnym podejściem do klienta daje stu procentowe zadowolenie z wykonywanej usługi. Polecam!
Ola

Sesja rodzinna

Zdjęcia cudowne!
Pamiątka na całe życie wykonana mega profesjonalnie wręcz fotki wyszły idealnie. Polecam!
Edyta i Dominik

Ślub 21.08.2020

Tomek jest mega pozytywną osobą, widać, że kocha to co robi i sprawia mu to niesamowitą frajdę. 
Poznaliśmy go z polecenia znajomych – nie zawiedliśmy się. 
Zdjęcia wyszły piękne – nie mogiśmy sobie lepiej wymarzyć. 
Polecamy gorąco! 
Marta i Janek

Ślub 03.08.2019

Kontakt

Wyślij wiadomość

Wymagane zgody: